Tento blog už nieje aktívny!

Nový blog - http://hallyu-star-hwaiting.blog.cz/ .

Prosím ak máte nejaké dotazy alebo otázky tak mi píšte na nový blog pretože tu sa odpovede ani nemusíte dočkať, keďže tu už nechodím. Svoje dotazy môžete zanechať u akéhokoľvek článku, ale poprosila by som aj odkaz na ktorý článok, na tomto blogu, sa váš komentár vzťahuje :). Ďakujem.

Vaša ČiČi x)

Hi my Sweetheart

28. září 2011 v 10:44 |  Taiwanese DramaTáák :) A myslím že sa už konečne dostanem k Hi my Sweetheart ...=^-^= chcela som si to pozrieť už dlhšie ale nejako som nemala čas :)

Xue Hai (Show Luo) je certifikovatelnej ňouma, který pochází z velmi bohaté rodiny a byl chráněn jeho nejstarší sestrou po celý svůj život. Jednoho dne se rozhodl odstěhovat z jeho pohodlné zóny a studuje v zahraničí v Hangzhou. Xue Hai chrání svou pravou identitu a jeho nejstarší sestra, Xue Bo, dala mu jméno Lin Da Lang, který měl být údajně chudý student. Ve své nové univerzitě, Da Lang se setkal s Zhu Chen Bao (Rainie Yang), která ho chrání před tyrani, kteří ho škádlí za to, že je ňouma. Na oplátku, Da Lang slibuje, že s ní bude blízký přítel a nakonec se do sebe zamilovali. Během této doby, Bao Zhu otec zkrachuje, prchá, a nechal ji a její matku samotné. Matka Bao Zhu chce,aby Zhu Bao se vdala za nějakého bohatého chlapa, a musí se rozejít s Da Lang. V den svých narozenin, byla Bao Zhu sražena autem na cestě ke splnění slibu s Da Lang, a Da Lang chtěl prokázat své bohatství tím, že jí koupil snubní prsten. Da Lang si myslel, že se s ním chtěla rozejít a přes jeho slzy si slíbil, že už se nikdy nechce zamilovat.
O tři roky později, Xue Hai se změnil z ňoumy na play-boye. Po vyslechnutí známého hlasu Bao Zhu, která je v rádiu jako DJ, se Xue Hai rozhodne pomstít. Snaží se dostat blízko k ní, ale místo toho byl považován za votravného boháče, který vždy musí mít vše co chce, dokud ho Bao Zhu požádal, aby jí pomohl najít Da Lang.Xue Hai jí slíbí, že jí pomůže. Když se převlékl za Da Lang, tak na její narozeniny se s ní setkal a dověděl se celou pravdu. Přísahal, že ji bude milovat se svou pravou identitou jako Xue Hai, a chce aby zapomněla na Da Lang. Jenže Bao Zhu se to nevede, a tak se Xue Hai musí snažit....
Dozví se Bao Zhu, že Xue Hai je vlastně Da Lang? Jak se k němu zachová? Zůstane s ním nebo ho už nikdy nebude chtít vidět? .....
Zdroj : anime13.blog.cz

A online som našla len Anj sub x) ... inak to nieje ... tak tu to máte :
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama